SOLUTIONS

STRATEGIES

SUCCESS


 • Zainspiruj Twój ZYSKOWNY biznes
  Zainspiruj Twój ZYSKOWNY biznes
 • Bo dla nas najważniejszy jest SUKCES Klienta
  Bo dla nas najważniejszy jest SUKCES Klienta
 • Poznaj pomysły na Twój ZYSKOWNY biznes
  Poznaj pomysły na Twój ZYSKOWNY biznes

Acea PRAL

Acea IT

Acea PR

Acea PR

Acea MED+

Acea MED+

Misja

Misją firmy ACEA Group Sp. z o.o. jest wykorzystać ponad 20 letnie doświadczenie w branży pralniczej na rzecz:

 • rozumienia potrzeb i szans swoich Klientów, dzieląc się z Nimi naszą wiedzą
 • znajdowania dla nich optymalnych, realnych i kompleksowych rozwiązań inwestycyjnych w oparciu o najwyzszej jakości profesjonalne maszyny i urządzenia pralnicze,
 • dostarczania innowacyjnych, energooszczędnych i proekologicznych technologii w pralnictwie
 • utrzymywania wzorcowych relacji z partnerami opartych na zaufaniu i profesjonaliżmie.


Wizja
Firma ACEA Group Sp. z o.o. staje przed licznymi wyzwaniami stawianymi przez otoczenie gospodarcze. Dynamiczny rozwój, rozbudowa asortymentu oferowanych maszyn pralniczych i osiągnięcie pozycji lidera na rynku, a także ciągły wzrost standardów działania to najważniejsze z tych wyzwań. Chcemy być elastyczni i gotowi na realizację najtrudniejszych wymagań rynku.

 


Być wiodącą firmą świadczącą profesjonalne usługi i rozwiązywać kompleksowe problemy biznesu dla klientów na globalnych, regionalnych i lokalnych rynkach.Wartości
Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną firmą nastawioną na kreowanie sukcesu naszego klienta poprzez dostarczanie im innowacyjnych rozwiazań w biznesie.
Największą wartością firmy ACEA, stanowiącą jej bezcenny kapitał są pracujący w niej ludzie, wyznający codziennie podstawowe zasady:

 • Profesjonalizm w każdym działaniu i uczciwość
 • Wytrwałość i szacunek 
 • Jakość i doskonałość - oznaczające dotrzymywanie obietnic i działanie, którego jakość przewyższa oczekiwania klientów, innowacyjność, ciągłe rozwijanie swojej wiedzy oraz otwartość na zmiany i elastyczne podejmowanie decyzji. 
 • Praca zespołowa- wierzymy, że najlepsze rozwiązania powstają jako wynik pracy zespołowej. Budujemy dobre, długoterminowe relacje z klientami i we własnym gronie, umiemy docenić odmienny punkt widzenia oraz potrafimy się skutecznie komunikować. Dzielimy się wiedzą, zdobytym doświadczeniem oraz posiadanymi zasobami.
 • Przywództwo - wskazujemy najlepsze rozwiązania naszym klientom, przejawiamy inicjatywę w prowadzonych projektach. Mamy odwagę badać nowe możliwości oraz ponosić odpowiedzialność za podjęte działania. Nasza wizja działania i rozwoju jest motywująca i inspirująca. Naszym działaniem potwierdzamy swoją wiarygodność i słuszność pokładanego w nas zaufania.

Powyższe najlepsze wartości składają się na całościowy SYSTEM WARTOŚCI wciąż ulepszany w oparciu o ciągłe raporty skuteczności działania. 

To dzięki temu zespołowi dziesiątki Klientów obdarzają nas zaufaniem, powierzając realizacje swoich inwestycji w branży pralniczej.


SUKCES KLIENTA JEST DLA NAS NAJWAZNIEJSZY